UWAGA! Ważna informacja.

Szanowni Państwo
Informujemy, że we wszystkich jednostkach ZDW Olsztyn (w Olsztynie,w Rejonach i Obwodach Dróg Wojewódzkich) zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia i środki ostrożności przed koronawirusem:
•wstęp osób postronnych, tj. nie będących pracownikami, na teren budynków ZDW został uniemożliwiony lub ograniczony w maksymalnym stopniu,
•korespondencja przychodząca w formie papierowej jest przyjmowana do skrzynek podawczych i otwierana po upływie co najmniej 48 godzin.
 
Prosimy o wzięcie pod uwagę powyższych zmian w organizacji pracy ZDW, jak również o załatwianie spraw z ZDW drogą zdalną: emailową, telefoniczną czy też przez elektroniczną skrzynkę podawczą.
 
Sekretariat ZDW:tel. 89 526 19 00
fax. 89 539 98 76
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP:  /ZDW_Olsztyn/SkrytkaESP
 

Zmiana nazwy ulicy

Informujemy że zmianie uległa nazwa ulicy, przy której mieści się siedziba Zarządu Dróg Wojewódzkich z dotychczasowej 5 Wileńskiej Brygady AK na Pstrowskiego. Pozostałe dane pozostają bez zmian

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 504 Pogrodzie-Braniewo na odcinku Pogrodzie-Frombork

Informujemy, iż dnia 05.12.2018 r. planuje się wprowadzić tymczasową organizację ruchu:Schemat zabezpieczenia prac w terenie zabudowanym z ruchem sterowanym sygnalizacją świetlną zgodnie z pismem zatwierdzającym Projekt tymczasowej organizacji ruchu z dnia 03.10.2018 r.   

Organizacja  ruchu zostanie wprowadzona w miejscowości Pogrodzie w km 21+346 - 22+400. W zależności od postępu robót długość odcinka objętego tymczasową organizacja ruchu będzie dostosowywanie do bieżących potrzeb tak, aby zminimalizować uciążliwość dla ruchu drogowego.